.no
+47 21 93 29 09 (support på engelsk)
Mandag-fredag fra 10.00 - 15.00

Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri

Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri
Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
129,00 kr
på lager og kan levers umiddelbart
Antall: 
Produsenten:
subtel
Vekt:
355g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100055
Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
Produsenten:
subtel
Vekt:
355g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100055
Ny energi til din Bærbar PC!

Med det førsteklasses reservebatteriet subtel har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.

✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 4400mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne lithium-teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot: kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern.
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier.

Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 4400mAh
Spenning: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farge: svart

Merknad: Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.

Reservebatteriet fra subtel - topp kvalitet til rimelig pris.

★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !

Erstatter følgende produkter

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Passer til disse enhetene

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

Kunder kjøper også

Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) reservebatteri
+ 32-i-1 Presisjonssett Skrutrekkere TORX® Mobilreparasjon Pinsett til iPhone, Nettbrett, Laptoper, Notebooks, iPad
+ Strømforsyning til Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) Strømforsyning Bærbar PC Laptop
Pris for alle tre: 357,00 kr
Denne artikkelen: Batteri for Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  129,00 kr