2x Batteri for Bosch Nyon, S6EA 700mAh fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Bosch enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 700mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 700mAh
Spenning: 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensjoner: 40.00 x 31.10 x 5.90mm
Farge: svart
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 937064 |
|---|---|
| Vekt: | 40 g |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 700mAh |
| EAN: | 4063714029268 |
Anmeldelser
Ik heb de accu’s in de Nyon computers gemonteerd en opgeladen.
Nu na 48 uur is er nog geen terugloop van de lading zichtbaar. Bij de oude accu’s (8 jaar oud) waren deze na 2 dagen helemaal leeg.
Hoop dat deze langere tijd hun capaciteit vasthouden!
Ik heb de accu’s in de Nyon computers gemonteerd en opgeladen.
Nu na 48 uur is er nog geen terugloop van de lading zichtbaar. Bij de oude accu’s (8 jaar oud) waren deze na 2 dagen helemaal leeg.
Hoop dat deze langere tijd hun capaciteit vasthouden!
Blij mee, snelle correcte service.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |