2x Batteri for Sony Cyber-shot DSC-F717 Accu 1600mAh Akku bytte Batteri + Dobbel Lader
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Varianter
2x Batteri 1600mAh+ Dobbel Lader
Oversikt
100 % kompatibel erstatning for Sony-batterier
Spesialdesignet for å passe til din kamera. Se hele listen over kompatible enheter.Garantert 1600mAh kapasitet
I motsetning til mange konkurrenter er våre kamerabatterikapasiteter sanne, reelle og garanterte. Dette batteriet har 1600mAh og gir lang driftstid med færre ladeavbrudd - nøyaktig som oppgitt.Batteri med høy ytelse 7.2V - 7.4V NP-FM55H
Våre erstatningsbatterier med lang levetid leverer konsekvent høy ytelse som matcher eller overgår det originale kamerabatteriet ditt ytelse - over et bredt spekter av ladesykluser.Overlegne kvalitets- og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004, og alle våre erstatningsbatterier gjennomgår strenge og grundige tester gjennom hele produksjonsprosessen for å oppfylle de høyeste EU-standardene og mer til. Det er derfor de leveres med 3 års garanti.Uunnværlig i enhver fotografs kameraveske
Disse utskiftbare kamerabatteriene er perfekte som primær-, sekundær-, reserve-, reserve-, reserve- eller tilleggsbatterier for både profesjonelle og amatører, og gir pålitelig strøm til intensive, langvarige foto- eller videoopptak.Velg CELLONIC og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 935275 |
|---|---|
| Vekt: | 252 g |
| Spenning: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1600mAh |
| EAN: | 4064475770628 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Ben blij met mijn bestelling!
Was SUPER snel geleverd.
Werkt geweldig goed.
Ik ontvang graag passende aanbiedingen......
Ben blij met mijn bestelling!
Was SUPER snel geleverd.
Werkt geweldig goed.
Ik ontvang graag passende aanbiedingen......
Das Ladegerät scheint kein Schnell-Lader zu sein - sehr in meinem Interesse. Leider etwas weniger positiv: es scheint nur 1 Akku, nicht 2 gleichzeitig, laden zu wollen. Aber mit diesem kleinen Manco kann ich auch gut leben. Lieferung: superfix! Vielen Dank!
Das Ladegerät scheint kein Schnell-Lader zu sein - sehr in meinem Interesse. Leider etwas weniger positiv: es scheint nur 1 Akku, nicht 2 gleichzeitig, laden zu wollen. Aber mit diesem kleinen Manco kann ich auch gut leben. Lieferung: superfix! Vielen Dank!
takk for tilfredsstillende levering
merci pour expédition satisfaisante
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |