2x Samsung Galaxy Z Fold2 (SM-F916) USB Kabel USB C Type C Lade Kabel 1m Datakabel
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Varianter
Datakabel
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 942236 |
|---|---|
| Vekt: | 142 g |
| Lengde: | 23 mm |
| Bredde: | 60 mm |
| Høyde: | 15 mm |
| EAN: | 4068348136184 |
Anmeldelser
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |