5-delers mobilreparasjonssett med TRI-POINT Y000 / Y00-Y1.5 / Y0 / Y1 / Y0.6 utstyr til mobilreparasjon
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Synes du at batteriet ditt varer evig og at skjermen din er uknuselig? Du kan ikke være seriøs! Den riktige presisjonsskrutrekkeren lar deg utføre presisjonsreparasjoner på egenhånd.
Inkludert i leveransen:
1x Tri-Point Y000 1.5mm 1x Tri-Point Y00-Y1.5 2.0mm 1x Tri-Point Y0 3.0mm 1x Tri-Point Y1 4.0mm 1x Tri-Point Y0.6 0.6mm
★ 3 års garanti ★
Vi ble grunnlagt i 2004 og vi er en internasjonal spesialistforhandler som selger produkter i høy kvalitet. Derfor gir vi 36 måneders garanti!Hos Subtel stoler vi fullstendig på våre produkter. Derfor tilbyr vi 36 måneders produsentgaranti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 939266 |
|---|---|
| Vekt: | 40 g |
| Lengde: | 100 mm |
| Bredde: | 60 mm |
| Høyde: | 13 mm |
| EAN: | 4063714182642 |
Anmeldelser
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |