Batteri for FESTOOL TDK 12, T12 3, 498336, 564247, 398338, 497019, 498338, C12LI 12V 3000mAh NiMH fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 15.05.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
100 % kompatibel erstatning for FESTOOL 12V batterier
Spesialdesignet for å passe til din enhet. Se hele listen over kompatible enheter.Garantert 3000mAh kapasitet
I motsetning til mange konkurrenter er batterikapasiteten på våre batteridrevne verktøy ekte, reell og garantert. Dette batteriet har 3000mAh og gir deg den pålitelige kraften du trenger for å få jobben gjort - akkurat som annonsert.Batteri med høy ytelse 12V FESTOOL
Vårt erstatningsbatteri NiMH med lang levetid leverer konsekvent høy ytelse som tilsvarer eller overgår originalbatteriets ytelse - for færre ladeavbrudd og mindre tid brukt på å vente på at kraftpakken skal lades.Overlegne kvalitets- og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004, og våre CE- og ROHS-sertifiserte erstatningselektroverktøybatterier av klasse A gjennomgår strenge og grundige tester under hele produksjonen for å oppfylle de høyeste EU-standardene og mer til.Reparasjon og gjenbruk - den bærekraftige måten å spare penger på
Bytt ut batteriet, ikke enheten. Det er et smartere, billigere og mer miljøvennlig valg som reduserer miljøavtrykket ditt gjennom resirkulering og avfallsreduksjon.Velg CELLONIC og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 914476 |
|---|---|
| Vekt: | 785 g |
| Lengde: | 124.5 mm |
| Bredde: | 61 mm |
| Høyde: | 61.9 mm |
| Spenning: | 12V |
| Batteriteknologi: | NiMH |
| Batterikapasitet: | 3000mAh |
| EAN: | 4250264928824 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
on my drill so had to pare down the plastic a little, but OK now.
on my drill so had to pare down the plastic a little, but OK now.
Mvh.
Gunnar
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |