Batteri for Miele Scout RX1, RX1-SJQL0, RX2 60, RX3 60 (Miele 9702922) 2600mAh fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 15.05.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
100 % kompatibel med Miele-batterier
Se hele kompatibilitetslisten nedenfor.Ekte 2600mAh kapasitet
Hva gjør batteriene våre annerledes? Når vi oppgir 2600mAh, er det akkurat det du får. Konkurrenter oppgir ofte kapasiteter for batterier som i virkeligheten er mye, mye lavere. Dette batteriet har en reell kapasitet på 2600mAh - akkurat slik det er oppgitt.Høytytende 9702922-batteri
Våre erstatningsbatterier leverer konsekvent høy ytelse, kraft og sugestyrke og driftstider som matcher eller overgår ditt originale støvsugerbatteri - i opptil 1000 ladesykluser.Overlegen kvalitet og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004 og alle våre erstatningsbatterier gjennomgår strenge og grundige tester gjennom hele produksjonsprosessen og oppfyller de høyeste EU-standardene og mer til. Det er derfor de leveres med 3 års garanti.Det bærekraftige valget
Bytt ut batteriet, ikke støvsugeren. Det er et smartere, billigere og grønnere valg som reduserer ditt miljømessige fotavtrykk gjennom resirkulering og reduserer unødvendig avfall. Velg CELLONIC og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 937516 |
|---|---|
| Vekt: | 220 g |
| Lengde: | 68.9 mm |
| Bredde: | 37.8 mm |
| Høyde: | 37.2 mm |
| Spenning: | 14.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 2600mAh |
| EAN: | 4063714070246 |
Anmeldelser
Merci a Katia Alex et les autres ce sont des personnes de confiance. Je recommande Subtel. Bonne continuation.
Merci a Katia Alex et les autres ce sont des personnes de confiance. Je recommande Subtel. Bonne continuation.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |