.no

Batteri 14.4V, 3Ah, NiMH for Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D - 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433, 192600-1, 193158-3 Reservebatteri

Batteri 14.4V, 3Ah, NiMH for Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D - 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433, 192600-1, 193158-3 Reservebatteri

1 / 1

619,00 kr
Ikke på lager
Ikke på lager

Tilgjengelig mellom 14.08.2024 - 14.09.2024
5% rabatt ved forhåndsbestilling

Artikkelnr.:
912777
Produsenten:
CELLONIC
Vurdering:
(44) (Les mer)
Vekt:
760g
Farge:
rød

kompatibilitetsliste

Ny energi til din Makita enhet!


Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.

✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 3Ah
Lang levetid - takket være den mest moderne NiMH teknologi med redusert minneffekt
Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier

Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 3Ah
Spenning: 14.4V
Celletype: NiMH
Farge: rød

Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.

★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !

Erstatter følgende produkter

Makita 1420
Makita 1422
Makita 1433
Makita 1434
Makita 1435
Makita 192600-1
Makita 192699-6
Makita 192699-A
Makita 193060-0
Makita 1930600
Makita 193062-6
Makita 193101-2
Makita 193158-3
Makita 193159-1
Makita 193159-A
Makita 93062-6
Makita 93062-6.
Makita ML1420

Passer til disse enhetene

Makita 1051D
Makita 1051DWA
Makita 1051DWAE
Makita 1051DWD
Makita 1051DWDE
Makita 1051DWF
Makita 1051DWFE
Makita 1051DZ
Makita 4033D
Makita 4033DZ
Makita 4332D
Makita 4333D
Makita 4333DWAE
Makita 4333DWD
Makita 4333DWDE
Makita 4333DZ
Makita 5094DWD
Makita 5630DWD
Makita 6228D
Makita 6228DW
Makita 6228DWAE
Makita 6228DWBE
Makita 6228DWE
Makita 6233D
Makita 6233DWAE
Makita 6233DWBE
Makita 6236D
Makita 6236DWBE
Makita 6236DWDE
Makita 6237D
Makita 6237DWDE
Makita 6271DWAE
Makita 6280D
Makita 6280DWAE
Makita 6281D
Makita 6281DWAE
Makita 6333D
Makita 6333DA
Makita 6333DWA
Makita 6333DWAE
Makita 6333DWBE
Makita 6336D
Makita 6336DWA
Makita 6336DWAE
Makita 6336DWB
Makita 6336DWBE
Makita 6336DWDE
Makita 6337D
Makita 6337DWAE
Makita 6337DWDE
Makita 6337DWDESP
Makita 6337DWFE
Makita 6339D
Makita 6339DWDE
Makita 6339DWFE
Makita 6347D
Makita 6381D
Makita 6381DWPE
Makita 6932FD
Makita 6932FDWDE
Makita 6933FD
Makita 6934FD
Makita 6934FDWDE
Makita 6935FD
Makita 6935FDWDE
Makita 6935FDWDEX
Makita 8280D
Makita 8280DWAE
Makita 8281D
Makita 8281DWAE
Makita 8381D
Makita 8433D
Makita 8433DWAE
Makita 8433DWDE
Makita 8433DWFE
Makita 8434D
Makita 8434DWFE
Makita BMR100
Makita JR140D
Makita JR140DWA
Makita JR140DWAE
Makita JR140DWB
Makita JR140DWBE
Makita JR140DWD
Makita ML140
Makita ML140 Flashlight
Makita ML141
Makita ML141 Flashlight
Makita ML142
Makita ML142 Flashlight
Makita ML143
Makita ML143 Flashlight
Makita UB140D
Makita UB140DWA
Makita UB140DWB
Makita UB141D

Produktvurdering

(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
Fungerer som vanlig igjen! Enda bedre
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
topp
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
produktene er av god kvalitet
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
Bestillingen er håndtert og fullført til din fulle tilfredshet
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
godt batteri til en god pris
Flere vurderinger Færre vurderinger

Våre mest populære produkter