Batteri for Apple iPod 5 Gen. A1136 (Video), 5.5 Gen. A1136 (Video), iPod 6 Gen. A1238 (Classic, 1st Edition), iPod 7 Gen. A1238 (Classic late 2008 + 2009, 2nd and 3rd Edition) - EC008 (450mAh) reservebatteri Inkluderer 2x plastspaker
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Apple iPod 5. Generation Video, iPod 6.Generation Classic enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 450mAh
✔ Lang levetid- takket være den mest moderne lithium-teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
✔ Inkluderer 2x plastspaker
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 450mAh
Spenning: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumpolymer
Farge: svart
Dimensjoner: 46,9 × 19,3 × 6 mm
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 100550 |
|---|---|
| Vekt: | 28 g |
| Lengde: | 49 mm |
| Bredde: | 20 mm |
| Høyde: | 6 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 450mAh |
| EAN: | 4250264977228 |
| Produsentens produktnummer: | 100550 |
Anmeldelser
Jeg ville kjøpt dem igjen og igjen.
Immer wieder würde ich die kaufen.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |