Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri

Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri
Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri
429,00 kr
på lager og kan levers umiddelbart
Antall: 
Produsenten:
subtel
Vurdering:
(21) (Les mer)
Vekt:
529g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100824
Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri
Produsenten:
subtel
Vurdering:
(21) (Les mer)
Vekt:
529g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100824
Ny energi til din Bærbar PC!

Med det førsteklasses reservebatteriet subtel har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.

✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 6600mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne lithium-teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot: kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern.
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier.

Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 6600mAh
Spenning: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farge: svart

Merknad: Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.

Reservebatteriet fra subtel - topp kvalitet til rimelig pris.

★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !

Viktig produktinformasjon

>> FORWEKSLINGSFARE - Vennligst sammenlign dimensjonene / designen til ditt originale batteri med dimensjonene til batteriet

Erstatter følgende produkter

Dell 03M190
Dell 05K145
Dell 0DW554
Dell 0RD859
Dell 0TD349
Dell 0UD260
Dell 312-0212
Dell 312-0427
Dell 312-0428
Dell 312-0460
Dell 312-0461
Dell 312-0466
Dell 312-0467
Dell 312-0599
Dell 312-0600
Dell 312-0747
Dell 312-0868
Dell 312-0873
Dell 3M190
Dell 451-10338
Dell 451-10339
Dell 451-10424
Dell 451-10482
Dell 5K145
Dell 8M039
Dell C565C
Dell CR174
Dell DW554
Dell DW842
Dell F224C
Dell F678F
Dell F729F
Dell G102C
Dell GD761
Dell GN752
Dell H355F
Dell HK421
Dell J012F
Dell JN149
Dell KD476
Dell KR854
Dell MJ365
Dell P267P
Dell PD942
Dell PD945
Dell PD946
Dell PR002
Dell PY961
Dell RD850
Dell RD855
Dell RD857
Dell RD859
Dell RK547
Dell TD344
Dell TD347
Dell TD349
Dell TM795
Dell UD260
Dell UD264
Dell UD265
Dell UD267
Dell UY628
Dell WG337
Dell XU937

Passer til disse enhetene

Dell Inspiron 1501
Dell Inspiron 6400
Dell Inspiron E1501
Dell Inspiron E1505
Dell Latitude 131L
Dell PP20L
Dell PP23L
Dell PP23LA
Dell PP23LB
Dell Vostro 1000

Kunder kjøper også

Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 - KD476 (6600mAh) reservebatteri
+ 32-i-1 Presisjonssett Skrutrekkere TORX® Mobilreparasjon Pinsett til iPhone, Nettbrett, Laptoper, Notebooks, iPad
Pris for begge sammen: 539,67 kr
Denne artikkelen: Batteri for Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 1...  429,00 kr

Produktvurdering

(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: fransk.)
Passer perfekt, må fremdeles testes selvfølgelig.
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
Bruk privat
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
utmerket erstatning for det originale batteriet
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: fransk.)
For øyeblikket ikke noe problem å rapportere.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Våre mest populære produkter