.no

Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh

Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh

1 / 7

Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh
429,00 kr
På lager
Leveringstid 3-5 arbeidsdager
På lager
Frakt koster 29k
Leveringstid 3-5 arbeidsdager
Artikkelnr.:
100824
Produsenten:
subtel
Vurdering:
(21) (Les mer)
Vekt:
460g
Farge:
svart

kompatibilitetsliste

subtel® batterier til bærbare datamaskiner har lang levetid og er bygget for å vare – i mange flere timer med strøm mellom ladingene.

Dette nye ®-batteriet gir den bærbare datamaskinen et nytt liv, slik at du kan jobbe, se videoer eller spille spill lenger – akkurat som da datamaskinen var ny.

Designet for ytelse – ® bærbare batterier leverer konsekvent høy ytelse, utvidede driftstider og 1000+ ladesykluser – for lengre frakoblet bruk som samsvarer med eller overskrider levetiden til det originale bærbare batteriet
100 % kompatibilitet – Spesielt designet for å være et perfekt erstatningsbatteri for den bærbare datamaskinen. Finn den fullstendige kompatibilitetslisten nedenfor
CE-, FCC- og RoHS-godkjent - Våre klasse A-battericeller er grundig testet for å sikre optimale sikkerhetsnivåer og leveres med innebygd kortslutnings-, overopphetings- og overspenningsbeskyttelse 
3-års garanti – En spesialistleverandør siden 2004, våre erstatningsbatterier står for høy kvalitet og sertifiserte standarder – det er derfor de kommer med en 36-måneders garanti
Spar penger, hjelp miljøet – bytt ut batteriet, ikke den bærbare datamaskinen. Det er det smartere, billigere og mer miljøvennlige valget – du reduserer miljøavtrykket ditt gjennom resirkulering og reduserer unødvendig avfall

Rask levering. 30-dagers refusjonspolicy. Kjøp nå!

Merknad: >> Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.


Viktig produktinformasjon

>> FORWEKSLINGSFARE - Vennligst sammenlign dimensjonene / designen til ditt originale batteri med dimensjonene til batteriet

Erstatter følgende produkter

Dell 03M190
Dell 05K145
Dell 0DW554
Dell 0RD859
Dell 0TD349
Dell 0UD260
Dell 312-0212
Dell 312-0428
Dell 312-0461
Dell 312-0466
Dell 312-0599
Dell 312-0747
Dell 312-0868
Dell 312-0873
Dell 3M190
Dell 451-10338
Dell 451-10424
Dell 5K145
Dell 8M039
Dell C565C
Dell CR174
Dell DW554
Dell DW842
Dell F224C
Dell F678F
Dell F729F
Dell G102C
Dell GD761
Dell GN752
Dell H355F
Dell HK421
Dell J012F
Dell KD476
Dell KR854
Dell MJ365
Dell P267P
Dell PY961
Dell RD859
Dell RK547
Dell TM795
Dell UD267
Dell UY628
Dell WG337
Dell XU937

Passer til disse enhetene

Dell Inspiron 1501
Dell Inspiron 6400
Dell Inspiron E1501
Dell Inspiron E1505
Dell Latitude 131L
Dell PP20L
Dell PP23L
Dell PP23LA
Dell PP23LB
Dell Vostro 1000

Kunder kjøper også

Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 131L / Vostro 1000 bærbar PC – 6600mAh
+ 32-i-1 Presisjonssett Skrutrekkere TORX® Mobilreparasjon Pinsett til iPhone, Nettbrett, Laptoper, Notebooks, iPad
Pris for begge sammen: 568,00 kr
Denne artikkelen: Batteri til Dell Inspiron 1501 / 6400 / Inspiron E1505 / Latitude 1...  429,00 kr

Produktvurdering

(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: fransk.)
Passer perfekt, må fremdeles testes selvfølgelig.
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
Bruk privat
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: nederlandsk.)
utmerket erstatning for det originale batteriet
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: fransk.)
For øyeblikket ikke noe problem å rapportere.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Våre mest populære produkter