.no
+47 21 93 29 09 (support på engelsk)
Mandag-fredag fra 10.00 - 15.00

Batteri for Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) reservebatteri

Batteri for Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) reservebatteri
×
1 / 1
155,00 kr
på lager og kan levers umiddelbart
Antall: 
Produsenten:
subtel
Vekt:
529g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100064
×
1 / 1
Produsenten:
subtel
Vekt:
529g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100064
Ny energi til din Bærbar PC!

Med det førsteklasses reservebatteriet subtel har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.

✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 6600mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne lithium-teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot: kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern.
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier.

Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 6600mAh
Spenning: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farge: svart

Merknad: Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.

Reservebatteriet fra subtel - topp kvalitet til rimelig pris.

★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !

Erstatter følgende produkter

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Passer til disse enhetene

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Kunder kjøper også

Batteri for Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) reservebatteri
+ 32-i-1 Presisjonssett Skrutrekkere TORX® Mobilreparasjon Pinsett til iPhone, Nettbrett, Laptoper, Notebooks, iPad
Pris for begge sammen: 234,00 kr
Denne artikkelen: Batteri for Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705...  155,00 kr