Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri

Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri
Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri
279,00 kr
på lager og kan levers umiddelbart
Antall: 
Produsenten:
subtel
Vurdering:
(7) (Les mer)
Vekt:
384g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100298
Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri
Produsenten:
subtel
Vurdering:
(7) (Les mer)
Vekt:
384g
Farge:
svart
Artikkelnr.:
100298
Ny energi til din Bærbar PC!

Med det førsteklasses reservebatteriet subtel har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.

✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 4400mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne lithium-teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot: kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern.
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier.

Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 4400mAh
Spenning: 10.8V - 11.1V
Celletype: Lithiumion
Farge: svart

Merknad: Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.

Reservebatteriet fra subtel - topp kvalitet til rimelig pris.

★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !

Erstatter følgende produkter

Dell 312-0622
Dell 312-0660
Dell 312-0663
Dell 312-0664
Dell 312-0665
Dell 451-10528
Dell 451-10529
Dell GP975
Dell RN894
Dell RN897
Dell RU006
Dell RU030
Dell RU033
Dell TK330

Passer til disse enhetene

Dell PP28L
Dell XPS M1500
Dell XPS M1530

Kunder kjøper også

Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri
+ 32-i-1 Presisjonssett Skrutrekkere TORX® Mobilreparasjon Pinsett til iPhone, Nettbrett, Laptoper, Notebooks, iPad
Pris for begge sammen: 389,67 kr
Denne artikkelen: Batteri for Dell XPS M1530 / PP28L - GP975 (4400mAh) , reservebatteri  279,00 kr

Produktvurdering

(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
OK. rask levering, batteriladet og fungerer. Alt bra. Takk.
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: fransk.)
Veldig bra produkt
(Denne anmeldelsen har blitt oversatt automatisk. Originalspråk: tysk.)
Alt er bra som alltid.
Flere vurderinger Færre vurderinger

Våre mest populære produkter