Batteri for Dogtra 1900S 1902S 2300NCP 2300TX, 2302NCP 2302NCP 310-354-0101, 3500NCP 3502NCP Super-X Transmitter BP74T2, AE602048P6H (500mAh, 7.4V) fra subtel
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din -enhet – med erstatningsbatterier fra subtel.
Hold deg oppladet og effektiv med våre 1x høykvalitets 500mAh 7.4V Lithiumpolymer batterier fra subtel.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er subtel det beste erstatningsbatteriet for din -enhet?
• Garantert kapasitet på 500mAh – Leverer 500mAh 7.4V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert Lithiumpolymer-teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: subtel
Celletype: Lithiumpolymer
Spenning: 7.4V
Kapasitet: 500mAh
Watt: 3.7Wh
Dimensjoner: 49 x 20 x 11
Erstatter OEM-batterier: Dogtra BP74T2, AE602048P6H
Kompatible modeller: Dogtra 1900S 1902S 2300NCP 2300TX, 2302NCP 2302NCP 310-354-0101, 3500NCP 3502NCP Super-X Transmitter – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
>> ! IKKE ! kompatibel med STB Hawk
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 918105 |
|---|---|
| Vekt: | 24 g |
| Lengde: | 49 mm |
| Bredde: | 20 mm |
| Høyde: | 11 mm |
| Spenning: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 500mAh |
| EAN: | 4250843474452 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Rapidité d'expédition.
Entreprise sérieuse.
Rapidité d'expédition.
Entreprise sérieuse.
Perfekt
Parfait
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |