Batteri for Doro 8031 / 8031C / 8030 / Liberto 825, 822 - BDA-2000A (1700mAh) , reservebatteri
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Doro enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 1700mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 1700mAh
Spenning: 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensjoner: 71.95 x 45.25 x 5.10mm
Farge: svart
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 921375 |
|---|---|
| Vekt: | 46 g |
| Lengde: | 71.95 mm |
| Bredde: | 45.25 mm |
| Høyde: | 5.1 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1700mAh |
| EAN: | 4250843412294 |
Anmeldelser
Juste un bémol sur l'information :
Dans le mail d'expédition, il est mentionné que le colis arrivera dans les 2-3 jours ouvrables. Après 5 jours, je me suis inquiété auprès du service de réclamation qui m'a répondu, rapidement, que c'est plutôt 3-5 jours, voir un délai de 10 jours ouvrables (!) ...
Et finalement, le colis expédié le 10/04/2026, est arrivé le 28/04/2026.
S'il vous plait, supprimez cette mention de 2-3 jours ouvrables qui, je suis sûr, n'est jamais respectée avec La Poste Verte et sur laquelle vous n'avez aucune possibilité de garantir.
Merci bien.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |