Batteri til Garmin Zumo 390, Zumo 350, Zumo 340 (010-01043-01, 020-00218-05) - 361-00059-00 (1800mAh) Reservebatteri
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Garmin enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 1800mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 1800mAh
Spenning: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumpolymer
Dimensjoner: 50.10 x 34.00 x 9.90 mm
Farge: svart
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 921394 |
|---|---|
| Vekt: | 39 g |
| Lengde: | 50.1 mm |
| Bredde: | 34 mm |
| Høyde: | 9.9 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 1800mAh |
| EAN: | 4250843478207 |
Anmeldelser
Zoek op internet een filmpje voor hoe deze te vervangen, beetje priegelen en klaar.
Zoek op internet een filmpje voor hoe deze te vervangen, beetje priegelen en klaar.
hva jeg kan bedømme så langt (1 dag gammel)
leveringstiden til Østerrike er ikke riktig
er omtrent 7 virkedager
derfor fradraget
was ich bis jetzt beurteilen kann( 1 tag alt )
die lieferzeit nach Österreich stimmt nicht
ist ca 7 werktage
deswegen der abzug
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |