Utmerket 2500+ anmeldelser på google

Batteri til HP G6000 G7000 Pavilion dv2000 dv6000 Compaq Presario A900 C700 F500 F700 V3000 V6000 bærbar PC – 8800mAh

(17 anmeldelser)
Artikkelnummer: 910502

PÃ¥ lager

Levering: 3-5 virkedager

Kompatibel med

Frakt: kr 29

inkl. mva.

Varianter

8800mAh

8800mAh

kr 449,00
Oversikt

subtel batterier til bærbare datamaskiner har lang levetid og er bygget for å vare – i mange flere timer med strøm mellom ladingene.

Dette nye -batteriet gir den bærbare datamaskinen et nytt liv, slik at du kan jobbe, se videoer eller spille spill lenger – akkurat som da datamaskinen var ny.

✔ Designet for ytelse – bærbare batterier leverer konsekvent høy ytelse, utvidede driftstider og 1000+ ladesykluser – for lengre frakoblet bruk som samsvarer med eller overskrider levetiden til det originale bærbare batteriet
✔ 100 % kompatibilitet – Spesielt designet for å være et perfekt erstatningsbatteri for den bærbare datamaskinen. Finn den fullstendige kompatibilitetslisten nedenfor
✔ CE-, FCC- og RoHS-godkjent - Våre klasse A-battericeller er grundig testet for å sikre optimale sikkerhetsnivåer og leveres med innebygd kortslutnings-, overopphetings- og overspenningsbeskyttelse 
✔ 3-års garanti – En spesialistleverandør siden 2004, våre erstatningsbatterier står for høy kvalitet og sertifiserte standarder – det er derfor de kommer med en 36-måneders garanti
✔ Spar penger, hjelp miljøet – bytt ut batteriet, ikke den bærbare datamaskinen. Det er det smartere, billigere og mer miljøvennlige valget – du reduserer miljøavtrykket ditt gjennom resirkulering og reduserer unødvendig avfall

Rask levering. 30-dagers refusjonspolicy. Kjøp nå!

Merknad: >> Et litium-ion erstatningsbatteri med høyere kapasitet (1000mAh eller mer) vil stikke litt ut nederst eller bakover, men vil fortsatt være egnet til bruk, ettersom vårt erstatningsbatteri er designet for å være kompatibelt med batteriplassen i den bærbare datamaskinen.

Tekniske detaljer
Artikkelnummer: 910502
Vekt: 680 g
Lengde: 200 mm
Bredde: 57 mm
Høyde: 43 mm
Spenning: 10.8V
Batteriteknologi: Lithiumion
Batterikapasitet: 8800mAh
EAN: 4250264963955
Kompatibilitet

Passer til følgende enheter

Erstatter følgende produkter

Anmeldelser
Anmeldelse av
Produktet ble mottatt raskt, perfekt erstatning for det originale produktet.
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var fransk
Produit reçu rapidement, remplace parfaitement le produit original.
Anmeldelse av
Mottatt i går. Veldig tidlig å kommentere kvaliteten, veldig spesifikt produkt for en veldig spesifikk bruk. Tilsynelatende av god kvalitet, tilpasser den seg perfekt til PC-en den ble kjøpt for. Laster perfekt. Frakt i god stand. Kundeservicetelefonen, umiddelbar, veldig godt besøkt og informert
Anmeldelse av
Batteriet til den eldre bærbare datamaskinen passer og fungerer perfekt! Forhåpentligvis vil det også vare den forventede levetiden.
Anmeldelse av
1 x Batteri til HP G6000 G7000 Pavilion dv2000 dv6000 Compaq Presario A900 C700 F500 F700 V3000 V6000 (8800mAh) Art.-nr.: 910502. Jeg er fornøyd med dette batterikjøpet, det fungerer som det skal og leveransen var rask, så jeg slapp å vente for lenge. Da anbefaler jeg denne leverandøren til andre kjøpere også.
Anmeldelse av
fungerer så snart den er levert, for å bli evaluert over tid.
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var fransk
fonctionne dés sa livraison, a évaluer dans le temps.
Anmeldelse av
Godt produkt.
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var fransk
Bon produit.
Anmeldelse av
Perfekt som vanlig! Takk skal du ha !
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var fransk
Parfait, comme d'habitude ! Merci !
Anmeldelse av
Ja
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var fransk
oui
Anmeldelse av
dobbelt kapasitet batteri ... produkt i henhold til merket ... perfekt ... Jeg anbefaler det.
Anmeldelse av
Dobbeltbatteriet er akkurat det jeg forventet, kan lykkelig nå endelig se en film i full lengde uten at batteriet svikter. , selvfølgelig passer originalen bedre, men med litt mer kraft klikker også batteriet pent på plass.

Poster 1 til 10 av 17 totalt

Produktsikkerhet

Produsent / EU Ansvarlig person

Produsent subtel GmbH
Adresse Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland
E-mail info@subtel.no
Sikkerhetsdatablad nedlasting

Relaterte produkter

Du vil kanskje også like...

Rask levering

I hele Norge

Gratis produktråd

Ring vårt kundesenter

Siden 2004

20+ års erfaring

3 års garanti

På alle våre produkter