1x Batteri for Barnes & Noble BNRV510, Nook Glowlight Plus 2015 Kobo Aura, H2O PocketBook 631 Touch HD PR-285083 (1500mAh, 3.7V) + Verktøy fra subtel
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
100 % kompatibel erstatning for Barnes & Noble-batterier
Spesialdesignet for å passe til nettbrettet ditt. Se hele listen over kompatible enheter.Garantert 1500mAh kapasitet
I motsetning til mange konkurrenter er kapasiteten på våre nettbrettbatterier oppgitt med nøyaktige og lovede mål. Dette batteriet har 1500mAh og gir lang driftstid med færre ladeavbrudd - nøyaktig som oppgitt.Batteri med høy ytelse 3.7V PR-285083
Våre erstatningsbatterier for nettbrett med lang levetid leverer konsekvent høy ytelse som tilsvarer eller overgår originalbatteriets ytelse - i et høyt antall ladesykluser.Overlegne kvalitets- og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004, og alle våre erstatningsbatterier for nettbrettene gjennomgår strenge og grundige tester gjennom hele produksjonsprosessen for å oppfylle de høyeste EU-standardene og mer til. Det er derfor de leveres med 3 års garanti.Det bærekraftige valget
Bytt ut batteriet, ikke enheten. Det er et smartere, billigere og grønnere valg som sparer deg for penger og samtidig reduserer miljøavtrykket ditt gjennom resirkulering.Velg subtel og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 927875 |
|---|---|
| Vekt: | 142 g |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 1500mAh |
| EAN: | 4063714031346 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Il a juste fallu adapter la prise de raccordement à l'existante.....
Il a juste fallu adapter la prise de raccordement à l'existante.....
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |