Batteri for Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800, SM-T805, SM-T801, SM-T807, SM-T805c, T807T) 7900mAh + verktøy sett 17stk fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Samsung enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 7900mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 7900mAh
Spenning: 3.8V
Celletype: Lithiumpolymer
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 922651 |
|---|---|
| Vekt: | 273 g |
| Spenning: | 3.8V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 7900mAh |
| EAN: | 4250843498915 |
Anmeldelser
cela n'a pas d'incidence sur le fonctionnement mais cela décale aussi la position des trous de fixation. Pour faire simple cette pièce n'est pas exactement la même que l'original mais cela fonctionne!
Merci
cela n'a pas d'incidence sur le fonctionnement mais cela décale aussi la position des trous de fixation. Pour faire simple cette pièce n'est pas exactement la même que l'original mais cela fonctionne!
Merci
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |