Batteri for Samsung MX10 MX20 MX25 HMX10 F34 F300 F30 F33 H100, BP85ST BP85NF Kameraer 850mAh fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
100 % kompatibel erstatning for Samsung-batterier
Spesialdesignet for å passe til din kamera. Se hele listen over kompatible enheter.Garantert 850mAh kapasitet
I motsetning til mange konkurrenter er våre kamerabatterikapasiteter sanne, reelle og garanterte. Dette batteriet har 850mAh og gir lang driftstid med færre ladeavbrudd - nøyaktig som oppgitt.Batteri med høy ytelse 7.2V - 7.4V IA-BP85ST,IA-BP85NF
Våre erstatningsbatterier med lang levetid leverer konsekvent høy ytelse som matcher eller overgår det originale kamerabatteriet ditt ytelse - over et bredt spekter av ladesykluser.Overlegne kvalitets- og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004, og alle våre erstatningsbatterier gjennomgår strenge og grundige tester gjennom hele produksjonsprosessen for å oppfylle de høyeste EU-standardene og mer til. Det er derfor de leveres med 3 års garanti.Uunnværlig i enhver fotografs kameraveske
Disse utskiftbare kamerabatteriene er perfekte som primær-, sekundær-, reserve-, reserve-, reserve- eller tilleggsbatterier for både profesjonelle og amatører, og gir pålitelig strøm til intensive, langvarige foto- eller videoopptak.Velg CELLONIC og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 200142 |
|---|---|
| Vekt: | 44 g |
| Lengde: | 37 mm |
| Bredde: | 38 mm |
| Høyde: | 13 mm |
| Spenning: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 850mAh |
| EAN: | 4250264941878 |
| Produsentens produktnummer: | CC-IABP85ST |
Anmeldelser
In het verleden weleens bij een andere aanbieder besteld, maar daar zoveel pech mee gehad. Subtiel heeft mij nog nooit teleurgesteld met accu's voor mijn camera's. Betaalbaar en van zeer hoge kwaliteit ik koop nooit meer ergens anders iets. Top ! Ga zo door Subtiel????????????
In het verleden weleens bij een andere aanbieder besteld, maar daar zoveel pech mee gehad. Subtiel heeft mij nog nooit teleurgesteld met accu's voor mijn camera's. Betaalbaar en van zeer hoge kwaliteit ik koop nooit meer ergens anders iets. Top ! Ga zo door Subtiel????????????
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |