Batteri til TomTom Go 6250, Go 6200, Go 6100, Go 6000, Go 5000 - AHA11111008 VFAD VF6P (1100mAh) + Verktøy Reservebatteri
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din TomTom enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 1100mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 1100mAh
Spenning: 3.6V - 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensjoner: 53.50 x 34.00 x 5.50 mm
Farge: svart / hvit
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 923156 |
|---|---|
| Vekt: | 132 g |
| Lengde: | 52 mm |
| Bredde: | 34 mm |
| Høyde: | 6 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1100mAh |
| EAN: | 4250843425546 |
| Produsentens produktnummer: | AHA11111008,VFAD,VF6P |
Anmeldelser
A voir maintenant si la batterie est fiable en durée
A voir maintenant si la batterie est fiable en durée
Hat alles wunderbar geklappt.
Akku ist identisch mit dem 6250, nur der Aufdruck ist ein anderer.
Nach 15 Minuten war der Akku getauscht und jetzt funktioniert es wieder wie es soll.
Hat alles wunderbar geklappt.
Akku ist identisch mit dem 6250, nur der Aufdruck ist ein anderer.
Nach 15 Minuten war der Akku getauscht und jetzt funktioniert es wieder wie es soll.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |