Batterilader for Sony Cyber-shot DSC-RX10 II / A6100 / A6400 Kamerabatterier fra subtel
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Intelligent teknikk for lading til din Sony enhet!
High-end lader fra subtel sørger for topp energi til alle store og små gjøremål i hverdagen.
✔ Moderne teknologi med kort ladetid og automatisk utkobling
✔ Høyverdig utførelse : fleksibel og holdbar ladekabel med høy kvalitet
✔ Sikkerhetsgaranti : kortslutning- overopphetings- og overspennings- vern.
✔ Kompakt og plass-sparende utforming- godt egnet på reiser.
✔ fleksibel strømforsyning og LED-oppladingsstatus
Uansett hva du planlegger - med laderen fra subtel har du den nødvendige energien.
Tekniske spesifikasjoner:
Inngangsspenning / Input (Volt):Â 100V - 250V
Kontakt 1:Â Micro USB
Utgangsspenning / Output (Volt):Â 5V
Strømstyrke / Output (ampere): 1A / 1000mA
Lengde:Â 1.1m
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti!
Â
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 937168 |
|---|---|
| Vekt: | 70 g |
| Lengde: | 98 mm |
| Bredde: | 48 mm |
| Høyde: | 38 mm |
| EAN: | 4063714088272 |
Anmeldelser
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Même accueil en ligne en cas de difficult, service toujours aussi performant qui vaut de ma part, remerciements et félicitations.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |