Braun 320S-4 Batteri 1.2V 700mAh fra Cellonic
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 941248 |
|---|---|
| Vekt: | 16 g |
| Lengde: | 48.4 mm |
| Bredde: | 10.2 mm |
| Høyde: | 10.2 mm |
| Spenning: | 1.2V |
| Batteriteknologi: | NiMH |
| Batterikapasitet: | 700mAh |
| EAN: | 4068348738111 |
Anmeldelser
Jeg er veldig fornøyd med det!
Ik ben er zeer tevreden mee !
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |