Sony RM-VPR1 Kabelutløser
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ta bilder eksternt med vår Kabelutløser fjernutløser—perfekt for Sony Alpha 7, 9, 6000 kameraer
Enten du fotograferer med lang eksponering, time-lapse, dyreliv eller gruppebilder, sikrer vår RM-VPR1, RM-SPR1 fjernutløser stabilitet, bekvemmelighet og profesjonelle resultater hver gang.Hvorfor velge vår Kabelutløser kamerafjernkontroll?
✔ Eliminerer Kamerarystelser – Unngå uskarpe bilder og fokuseringsproblemer forårsaket av manuell lukkerutløsning, perfekt for skarpere bilder, lang eksponering og makrofotografering✔ Sparer Tid på Komponering av Bilder – Ingen mer løping frem og tilbake! Sett opp scener og juster motivet uten å måtte returnere til kameraet for å ta bildet
✔ Perfekt for Dyreliv- og Naturfotografering – Fjernutløs lukkeren for å unngå å forstyrre dyrelivet og ta skarpe bilder i astrofotografi og time-lapse
✔ Vær med på Bildet Selv – Ta enkle gruppebilder og familiefotografier med denne fjernutløseren og vær både fotograf og motiv
Kabellengde: 90cm
Range ca.: 90cm
Forbedre bildene dine med vår subtel fjernutløser—presis kontroll for skarpe, ristefrie bilder. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 923479 |
|---|---|
| Vekt: | 50 g |
| Lengde: | 165 mm |
| Bredde: | 57 mm |
| Høyde: | 25 mm |
| EAN: | 4061709427280 |
Anmeldelser
Le plus c'est qu'il y a la possibilité de bloquer le bouton déclencheur pour les poses longues. Le fil est suffisamment long, le déclencheur n'est pas encombrant et la fabrication est soignée.
Le plus c'est qu'il y a la possibilité de bloquer le bouton déclencheur pour les poses longues. Le fil est suffisamment long, le déclencheur n'est pas encombrant et la fabrication est soignée.
einfache Handhabung, ich bin sehr zufrieden.
einfache Handhabung, ich bin sehr zufrieden.
Fjernutløseren fungerer jevnt og pålitelig.
Der Fernauslöser funktioniert problemlos und zuverlässig.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |