Batteri for Ingenico RP457c AHB474736B (250mAh, 3.7V) fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 01.08.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din Ingenico-enhet – med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold deg oppladet og effektiv med våre høykvalitets 250mAh 3.7V Lithiumpolymer batterier fra CELLONIC.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for Ingenico er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er CELLONIC det beste erstatningsbatteriet for din Ingenico-enhet?
• Garantert kapasitet på 250mAh – Leverer 250mAh 3.7V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert Lithiumpolymer-teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: CELLONIC
Celletype: Lithiumpolymer
Spenning: 3.7V
Kapasitet: 250mAh
Watt: 11.1Wh
Dimensjoner: x x Erstatter OEM-batterier: Ingenico AHB474736B
Kompatible modeller: Ingenico RP457c – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943818 |
|---|---|
| Vekt: | 31 g |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 250mAh |
| EAN: | 4063714027325 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |