2x Batteri for Sony F828, F717, R1 S85, TRV118 SR1 GV-D1000, NPFM30, NPQM71, NPQM91 NP-FM50H (1600mAh, 7.4V) fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 19.07.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm for ditt Sony kamera med CELLONIC batterier
Gå aldri glipp av et bilde med våre 2x høykvalitets CELLONIC 1600mAh 7.4V Lithiumion kamerabatterier.Våre batterier er laget for optimal og langvarig ytelse og gir jevn strøm over lengre tid, noe som reduserer behovet for hyppige bytter og lading. Perfekt for både profesjonelle og hobbyfotografer.
Hvorfor velge våre kamerabatterier?
✔ 100 % kompatibel erstatning – Spesialdesignet for Sony NP-FM30, NP-QM71, NP-QM91 kameraer og mer. Klikk på fanen for kompatibilitet for full liste✔ Garantert 1600mAh kapasitet – For lengre fotograferingsøkter og færre ladepauser
✔ Avansert Lithiumion teknologi – Stabil kraft, lang levetid og effektiv ytelse
✔ Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet for maksimal pålitelighet
✔ Enkel installasjon og perfekt passform – Fungerer også med original lader
>> FORWEKSLINGSFARE - Vennligst sammenlign dimensjonene / designen til ditt originale batteri med dimensjonene til batteriet Sony NP-FM-55H, NP-FM500H, A68 SLT-A68, DSLR-A100 (α100) (not compatible)
MERK: For best ytelse og levetid, lad batteriene helt før første gangs bruk.
Hvert CELLONIC batteri testes grundig for å sikre høy ytelse og langvarig kraft. Bestill nå – rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943004 |
|---|---|
| Vekt: | 166 g |
| Lengde: | 55 mm |
| Bredde: | 38 mm |
| Høyde: | 20 mm |
| Spenning: | 7.4V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1600mAh |
| EAN: | 4063714179536 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |