2x Batteri for Pentax Q Q7 Q10 Q-S1, Pentax Optio VS20 S12 S10 A40 A36, Ricoh WG-M2 D-Li68 (700mAh, 3.7V) fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm for ditt Pentax kamera med CELLONIC batterier
Gå aldri glipp av et bilde med våre 2x høykvalitets CELLONIC 700mAh 3.7V Lithiumion kamerabatterier.Våre batterier er laget for optimal og langvarig ytelse og gir jevn strøm over lengre tid, noe som reduserer behovet for hyppige bytter og lading. Perfekt for både profesjonelle og hobbyfotografer.
Hvorfor velge våre kamerabatterier?
✔ 100 % kompatibel erstatning – Spesialdesignet for Pentax Q Q7 Q10, Pentax Optio VS20 kameraer og mer. Klikk på fanen for kompatibilitet for full liste✔ Garantert 700mAh kapasitet – For lengre fotograferingsøkter og færre ladepauser
✔ Avansert Lithiumion teknologi – Stabil kraft, lang levetid og effektiv ytelse
✔ Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet for maksimal pålitelighet
✔ Enkel installasjon og perfekt passform – Fungerer også med original lader
>> ! IKKE ! kompatibel med Pentax D-Li122, Pentax Q-S1, Pentax option S1
MERK: For best ytelse og levetid, lad batteriene helt før første gangs bruk.
Hvert CELLONIC batteri testes grundig for å sikre høy ytelse og langvarig kraft. Bestill nå – rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 924605 |
|---|---|
| Vekt: | 46 g |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 700mAh |
| EAN: | 4250843492319 |
| Produsentens produktnummer: | 924605 |
Kompatibilitet
Anmeldelser
Le top Je recommande.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |