50cm Oppladbar LED-lysliste | Bevegelsessensor | 3 Fargetemperaturer (3000K/4000K/8000K) | Trådløst Magnetisk Skapslys fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943780 |
|---|---|
| Vekt: | 200 g |
| Lengde: | 505 mm |
| Bredde: | 40 mm |
| Høyde: | 10 mm |
| Batterikapasitet: | 800 mAh |
| EAN: | 4063714043486 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |