Batteri for Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2 (7800mAh, 25.9V) fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 01.08.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din Ambrogio-enhet – med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold deg oppladet og effektiv med våre høykvalitets 7800mAh 25.9V batterier fra CELLONIC.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for Ambrogio er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er CELLONIC det beste erstatningsbatteriet for din Ambrogio-enhet?
• Garantert kapasitet på 7800mAh – Leverer 7800mAh 25.9V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert -teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: CELLONIC
Celletype: Spenning: 25.9V
Kapasitet: 7800mAh
Watt: 45Wh
Dimensjoner: 148.60 x 62 x 97
Erstatter OEM-batterier: Husqvarna Automower 430X, Automower 450X
Kompatible modeller: Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2, M-V10 – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943640 |
|---|---|
| Vekt: | 1302 g |
| Lengde: | 148.6 mm |
| Bredde: | 62 mm |
| Høyde: | 97 mm |
| Spenning: | 25.9V |
| Batteriteknologi: | Batteri |
| Batterikapasitet: | 7800mAh |
| EAN: | 4063714051641 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |