Batteri for Babymoov Babyphone Premium Care, Expert Care, Baby Online 500m, A014204, A014303, B014008 Babymoov Babyphone Premium Care, Expert Care (650mAh, 3.7V) fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 01.08.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din Babymoov-enhet – med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold deg oppladet og effektiv med våre høykvalitets 650mAh 3.7V Lithiumpolymer batterier fra CELLONIC.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for Babymoov er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er CELLONIC det beste erstatningsbatteriet for din Babymoov-enhet?
• Garantert kapasitet på 650mAh – Leverer 650mAh 3.7V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert Lithiumpolymer-teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: CELLONIC
Celletype: Lithiumpolymer
Spenning: 3.7V
Kapasitet: 650mAh
Watt: 5.18Wh
Dimensjoner: 40.80 x 27.50 x 4.30
Erstatter OEM-batterier: Babymoov Babyphone Premium Care, Expert Care
Kompatible modeller: Babymoov Babyphone Premium Care, Expert Care, Baby Online 500m, A014204, A014303, B014008 – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943798 |
|---|---|
| Vekt: | 36 g |
| Lengde: | 40.8 mm |
| Bredde: | 27.5 mm |
| Høyde: | 4.3 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 650mAh |
| EAN: | 4063714159965 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |