Batteri for Karcher SE 3-18 Compact, KHB6GB (2.445-034.0) (4000mAh, 18V) fra CELLONIC
Ikke tilgjengelig
Forventet på 01.08.2026
5 % rabatt hvis bestilt på forhånd
Kompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din Karcher-enhet – med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold deg oppladet og effektiv med våre høykvalitets 4000mAh 18V Lithiumion batterier fra CELLONIC.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for Karcher er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er CELLONIC det beste erstatningsbatteriet for din Karcher-enhet?
• Garantert kapasitet på 4000mAh – Leverer 4000mAh 18V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert Lithiumion-teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: CELLONIC
Celletype: Lithiumion
Spenning: 18V
Kapasitet: 4000mAh
Watt: 98Wh
Dimensjoner: 132.70 x 87.80 x 50.60
Erstatter OEM-batterier: Ferrex
Landxcape SE 3-18 Compact, 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower
Kompatible modeller: Karcher SE 3-18 Compact, KHB6GB, LBL 2 Cordless 18V (2.445-034.0) – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943803 |
|---|---|
| Vekt: | 758 g |
| Lengde: | 132.7 mm |
| Bredde: | 87.8 mm |
| Høyde: | 50.6 mm |
| Spenning: | 18V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 4000mAh |
| EAN: | 4063714121276 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |