Batteri for LUVION Essential 88, Platinum 3, Prestige Touch 2, Supreme Connect Summer Baby Touch 02000 SP405068 (1100mAh, 3.7V) fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Pålitelig og langvarig strøm til din Luvion-enhet – med erstatningsbatterier fra CELLONIC.
Hold deg oppladet og effektiv med våre høykvalitets 1100mAh 3.7V Lithiumion batterier fra CELLONIC.Disse slitesterke erstatningsbatteriene for Luvion er designet for stabil ytelse og lengre brukstid – og reduserer behovet for hyppig lading og batteribytte.
Hvorfor er CELLONIC det beste erstatningsbatteriet for din Luvion-enhet?
• Garantert kapasitet på 1100mAh – Leverer 1100mAh 3.7V for lengre driftstid og færre ladepauser• Avansert Lithiumion-teknologi – Sikrer stabil strøm, lengre levetid og effektiv ytelse, selv ved mange ladesykluser
• Høy kvalitet og sikkerhet – Nøye testet i henhold til de høyeste standardene for sikkerhet og pålitelighet
• Enkel installasjon og perfekt passform – Lett å montere og fullt kompatibelt med din enhet
Produkttspesifikasjoner:
Merke: CELLONIC
Celletype: Lithiumion
Spenning: 3.7V
Kapasitet: 1100mAh
Watt: 4.07Wh
Dimensjoner: 55.46 x 39.62 x 5.3
Erstatter OEM-batterier: SP405068
Kompatible modeller: LUVION Essential 88, Platinum 3, Prestige Touch 2, Supreme Connect Summer Baby Touch 02000 – klikk på kompatibilitetsfanen for hele listen
MERK: For best ytelse, effektivitet og batterilevetid – lad batteriene dine helt opp før første gangs bruk.
Batterieksperter siden 2004 – subtel har levert pålitelige batterier til millioner av fornøyde kunder over hele Europa. Bestill nå for rask levering og 3 års garanti!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 942932 |
|---|---|
| Vekt: | 27 g |
| Lengde: | 55.46 mm |
| Bredde: | 39.62 mm |
| Høyde: | 5.3 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1100mAh |
| EAN: | 4063714192962 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |