Batteri for Samsung DV150F, PL120, ST100, SL600, MV800, PL200, PL100, PL20, ST60, ST30, ST67, BP70A Kameraer 700mAh fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
100 % kompatibel erstatning for Samsung-batterier
Spesialdesignet for å passe til din kamera. Se hele listen over kompatible enheter.Garantert 700mAh kapasitet
I motsetning til mange konkurrenter er våre kamerabatterikapasiteter sanne, reelle og garanterte. Dette batteriet har 700mAh og gir lang driftstid med færre ladeavbrudd - nøyaktig som oppgitt.Batteri med høy ytelse 3.6V - 3.7V BP70A AD43-00194A
Våre erstatningsbatterier med lang levetid leverer konsekvent høy ytelse som matcher eller overgår det originale kamerabatteriet ditt ytelse - over et bredt spekter av ladesykluser.Overlegne kvalitets- og sikkerhetsstandarder
Vi har vært batterispesialister siden 2004, og alle våre erstatningsbatterier gjennomgår strenge og grundige tester gjennom hele produksjonsprosessen for å oppfylle de høyeste EU-standardene og mer til. Det er derfor de leveres med 3 års garanti.Uunnværlig i enhver fotografs kameraveske
Disse utskiftbare kamerabatteriene er perfekte som primær-, sekundær-, reserve-, reserve-, reserve- eller tilleggsbatterier for både profesjonelle og amatører, og gir pålitelig strøm til intensive, langvarige foto- eller videoopptak.Velg CELLONIC og gå aldri på akkord med kvaliteten. Bestill nå!
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 100346 |
|---|---|
| Vekt: | 21 g |
| Lengde: | 41 mm |
| Bredde: | 31 mm |
| Høyde: | 6 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 700mAh |
| EAN: | 4250264916951 |
| Produsentens produktnummer: | CC-BP70A |
Anmeldelser
Tentative d'arnaque sur la livraison par quelqu'un qui exploite les délais un peut long
Tentative d'arnaque sur la livraison par quelqu'un qui exploite les délais un peut long
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |