Batteri for Sony PRS-350 PRS-650 - (900mAh) reservebatteri
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din Sony enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet subtel har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 900mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 900mAh
Spenning: 3.7V
Celletype: Lithiumpolymer
Reservebatteriet fra subtel - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 912310 |
|---|---|
| Vekt: | 31 g |
| Lengde: | 62 mm |
| Bredde: | 53 mm |
| Høyde: | 3 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumpolymer |
| Batterikapasitet: | 900mAh |
| EAN: | 4250843402103 |
Anmeldelser
Die Anschlußleitungen sind etwas länger als beim Sony-Original, aber man kann sie im Akkufach noch "verstauen".
Das Öffnen des Sony-Readers sollte man sich mehrfach im Internet anschauen um das "unfallfrei" zu bewerkstelligen. Die Lieferzeit des Akku war etwas länger als erwartet, (4 Tage) aber damit kann man leben.
Die Anschlußleitungen sind etwas länger als beim Sony-Original, aber man kann sie im Akkufach noch "verstauen".
Das Öffnen des Sony-Readers sollte man sich mehrfach im Internet anschauen um das "unfallfrei" zu bewerkstelligen. Die Lieferzeit des Akku war etwas länger als erwartet, (4 Tage) aber damit kann man leben.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |