Batteri for TomTom Start 52 Europe Traffic Start 52 52 Lite 1000mAh fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Ny energi til din TomTom enhet!
Med det førsteklasses reservebatteriet CELLONIC har nok energi til hverdagens små og store oppgaver.
✔ Reservebatterier i høy Kapasitet: 1000mAh
✔ Lang levetid - takket være den mest moderne Lithium teknologi uten minneeffekt
✔ Garantert sikkerhet mot : kortslutning, overoppheting og med overspenningsvern
✔ Hver eneste celle i batteriene blir testet hver for seg for å sikre en absolutt topp kvalitet
✔ 100% identisk erstatning for dine originale batterier
Tekniske spesifikasjoner:
Kapasitet: 1000mAh
Spenning: 3.7V
Celletype: Lithiumion
Dimensjoner: 43.30 x 36.05 x 6.70mm
Farge: svart
Reservebatteriet fra CELLONIC - topp kvalitet til rimelig pris.
★ 3 år garanti ★
Som internasjonal spesialforhandler siden 2004, vet vi hva som er viktig når det gjelder førsteklasses produkter. Derfor gir vi deg 36 måneder garanti !
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 940909 |
|---|---|
| Vekt: | 30 g |
| Lengde: | 43.3 mm |
| Bredde: | 36.05 mm |
| Høyde: | 6.7 mm |
| Spenning: | 3.7V |
| Batteriteknologi: | Lithiumion |
| Batterikapasitet: | 1000mAh |
| EAN: | 4063714149959 |
Anmeldelser
Funktioniert bisher tadellos.
Musste ich nachordern, da der Akku, der alternaiv beworben wurde, zu lang war.
Umtausch bzw. Teilerstattung problemlos durch Subtel abgewickelt.
Funktioniert bisher tadellos.
Musste ich nachordern, da der Akku, der alternaiv beworben wurde, zu lang war.
Umtausch bzw. Teilerstattung problemlos durch Subtel abgewickelt.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |