CELLONIC Gulvstativ for Dyson V15 V12 V11 V10 V8 V7 V6 – Tung stålbase, uten boring, 8+ tilbehør, 1265 mm tårn
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Organisert oppbevaring uten boring for din Dyson
Hold Dyson-støvsugeren og tilbehøret ryddig, tilgjengelig og borte fra gulvet – uten å bore et eneste hull i veggen. Dette vertikale gulvstativet samler støvsugeren og alt tilbehør på ett praktisk sted. Produktegenskaper:• Plassbesparende – Tårndesign med sidekroker for 8 eller flere tilbehørsdeler, alltid organisert og innen rekkevidde uten å ta gulvplass.
• Bred kompatibilitet – Kompatibel med Dyson Gen5, V15s, V15, V12 Slim, V11, V10, V8, V7, V6 og DC30–DC74. Ikke kompatibel med Dyson Omni-Glide eller Micro.
• Uten boring – Ingen veggmontering eller permanente fester nødvendig. Monteres på få minutter med vedlagt verktøy.
• Stabil base – Stålramme på 3 mm, totalvekt 2,70 kg. Sklisikker base med dobbel posisjon forhindrer velting på harde gulv.
• Robust konstruksjon – Avrundede kanter for sikkerhet i hjemmet og sort finish som passer til ethvert interiør.
Tekniske spesifikasjoner: Basemål: 280 x 210 mm Total høyde: 1265 mm Totalvekt: 2,70 kg Materiale: Stål 3 mm Farge: Sort
Merk: Dette produktet er kun et stativ. Dyson-støvsugeren og tilbehør er ikke inkludert.
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943682 |
|---|---|
| Vekt: | 2820 g |
| Lengde: | 280 mm |
| Bredde: | 210 mm |
| Høyde: | 1265 mm |
| EAN: | 4063714194379 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |