Foldbar Fotobox Lystelt 30cm – LED-ringlys, 120 Perler, CRI ≥97, 5500K Dagslys, 10-trins Dæmpning, 6 Baggrunde & Bæretaske fra CELLONIC
PÃ¥ lager
Levering: 3-5 virkedagerKompatibel med
Frakt: kr 29
Oversikt
Tekniske detaljer
| Artikkelnummer: | 943520 |
|---|---|
| Vekt: | 1624 g |
| Lengde: | 325 mm |
| Bredde: | 315 mm |
| Høyde: | 45 mm |
| Spenning: | 5 |
| EAN: | 4063714142516 |
Anmeldelser
Din mening er viktig
Ingen anmeldelser ennå
Per nå er det ingen anmeldelser for dette produktet. Men vi setter stor pris på din innsikt! Vi tror på kraften i ekte tilbakemeldinger fra våre verifiserte kjøpere for å hjelpe samfunnet vårt med å ta informerte beslutninger.
Produktsikkerhet
Produsent / EU Ansvarlig person
| Produsent | subtel GmbH |
|---|---|
| Adresse | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Tyskland |
| info@subtel.no | |
| Sikkerhetsdatablad | nedlasting |