(130 anmeldelser)
Artikkelnummer: 911044
Levering: 3-5 virkedager
Kompatibel med
inkl. mva.
Oversikt
Smart LCD batterilader for DMW-BCK7 NCA-YN101H kamerabatterier
✔ Global kompatibilitet – 100V–250V inngang for bruk over hele verden
✔ Intelligent lading – Skånsom, variabel spenning forlenger batteriets levetid
Kompakt & reisevennlig
✔ Kompakt & lett – Passer perfekt i kameravesken
✔ Holdbare materialer – Fleksibel, bruddsikker ladekabel og strømadapter
Hurtige ladetider
1x 1000mAh batteri: ca. 2 timer
1x 2000mAh batteri: ca. 4 timer
1x 3000mAh batteri: ca. 6 timer
MERK: For best ytelse og batterilevetid, lad batteriene helt opp før første gangs bruk.
Tekniske detaljer
Artikkelnummer: 911044
Vekt: 170 g
Lengde: 98 mm
Bredde: 48 mm
Høyde: 38 mm
EAN: 4250264987814
Kompatibilitet
Passer til følgende enheter
Erstatter følgende produkter
Anmeldelser
Anmeldelse av Astrid Hynne
Topp
Anmeldelse av Verena
Es hat alles ohne Probleme geklappt.
Ich würde jederzeit wieder hier bestellen.
Denne anmeldelsen ble oversatt automatisk. Kildespråket var tysk
Anmeldelse av Mats
Anmeldelse av Heidi Kramer
rask levering, super
schnelle Lieferung, super
Anmeldelse av Marina
Anmeldelse av Ukjent
Laderen ble levert en dag etter bestilling. Og det fungerer perfekt! Jeg er veldig fornøyd.
Anmeldelse av Andreas
1A superlader for digitalkameraet mitt.
1A Super- Ladegerät für meine Digitalkamera.